Ballantyne Area - Lorenza Boone
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  5054 Marci Lane, Belmont, NC 28012

  Listing Courtesy Of: White Property Management Inc, [email protected]
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  5 ba
  metra katrorë
  ac
  11121 Lochmere Road, Charlotte, NC 28278

  Listing Courtesy Of: M/I Homes, [email protected]
  I ri - 287 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  2722 Hallman Drive, Crouse, NC 28033

  Listing Courtesy Of: Century 21 Town & Country Realty, [email protected]
  I ri - 3 407 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (86d)
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  308 Saddlebred Lane, Locust, NC 28097

  Listing Courtesy Of: DR Horton Inc, [email protected]
  I ri - 268 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  metra katrorë
  ac
  7412 - 7416 Cowan Drive, Huntersville, NC 28078

  Listing Courtesy Of: Southern Home Group Realty LLC, [email protected]
  I ri - 767 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  108 1st Street, Huntersville, NC 28078

  Listing Courtesy Of: Red Cedar Realty LLC, [email protected]
  I ri - 930 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  705 Saint Paul Street, Lancaster, SC 29720

  Listing Courtesy Of: CD Realty, [email protected]
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  1461 Ardmore Drive #238, Sherrills Ford, NC 28673

  Listing Courtesy Of: Eastwood Homes, [email protected]
  I ri - 201 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  3007 Thorndale Road, Indian Trail, NC 28079

  Listing Courtesy Of: Showcase Realty LLC, [email protected]
  I ri - 74 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  1022 Baldwin Drive, Lancaster, SC 29720

  Listing Courtesy Of: Cottingham Chalk, [email protected]
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Lorenza Boone
  Numri i licencës: 240305
  Boone Group of Keller Williams Realty

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c5sqg7887phbane04390.png
  Ballantyne Area
  14045 Ballantyne Corporate Place Suite 500
  Zyrë

  Lorenza Boone
  Realtor | Team Leader | Coach 240305
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.